ŠKODA Azərbaycan
RU

ŠKODA Azərbaycan – SKAZ Auto

Bizim komandamız


 

abdul-kadyrov
Təsisçi

Akademik Abdul Kadırov
Моб.: (+99450) 514 45 55
Abdul.Kadyrov@skoda.az

 


hasan-kadyrov 
Baş Direktor

Xasan Kadırov
Моб.: (+99450) 514 45 55
Khasan.Kadyrov@skoda.az

 


376963e5012393e0f3a0883dfb95b52d  
Vitse-Prezident

Qasım Bağırzadə
Тел: (+994 12) 567 06 00 | 215
Моб: (+994 50) 286 41 42
Gasim.Baghirzade@skoda.az

3a9ecf796d42680669cb02da7a2682ab  
Texniki servis departamentinin müdiri

Rövşən Əliquliyev
Тел: (+994 12) 567 06 00
Моб: (+994 51) 810 30 31
Rovshan.Aliquliyev@skoda.az

 


ad2708b0f0c3dcaf7947f5bdb7d8a57e  
Texniki servis üzrə baş mütəxəssis

Aleksey Çerepanov
Тел: (+994 12) 567 06 00 | 213
Моб: (+994 50) 235 84 88
Aleksey.Cherepanov@skoda.az

45970a0416b35f95d6f49077eb58ead3   
Satış şöbəsinin müdiri
Namiq Əlimərdanov
Тел: (+994 12) 567 06 00 l 222
Моб: (+994 50) 235 84 84
Namiq.Alimardanov@skoda.az